SEO

SEO

V rámci našich služeb nabízíme SEO optimalizaci webových stránek na systémech WordPress a Magento, s kterými máme velké zkušenosti, a podrobně je tedy známe. Jiným systémům se v současnosti nevěnujeme, jelikož zastáváme názor, že výborná znalost systému včetně jeho nedostatků je velmi důležitá pro správnou optimalizaci na webu (on-site). V rámci zakázky je nejdříve provedena analýza stávajících webových stránek a jsou nalezeny největší nedostatky. Na základě analýzy, požadavků klienta a finančního rozpočtu zakázky jsou určeny konkrétní kroky optimalizace.

Jak už titulní obrázek napovídá, pro klienty provádíme pouze takzvané white‑hat SEO techniky. Jedná se o strategii, která plně dodržuje pravidla a postupy podporované vyhledávači. Texty jsou psány především relevantně a poutavou formou pro uživatele. Zvyšování hodnocení stránky je budováno přirozenou cestou. Díky vyvarování se black‑hat technik se vaše stránky nemohou stát obětí penalizace ze strany vyhledávačů a dlouhodobě se umisťují na vyšších pozicích. Upřednostňujeme dlouhodobou práci na SEO optimalizaci s průběžnou analýzou výsledků. Veškeré prováděné kroky jsou konzultovány s klientem, který může sledovat jejich vliv na návštěvnost či prodej produktů.

Mezi naše služby poskytované v kategorii SEO patří:

  • Optimalizace zdrojového kódu.
  • Optimalizace struktury webových stránek.
  • Analýza a propagace klíčových slov.
  • SEO copywriting, PR články.

Webové stránky, pro které jsme jsme pracovali nebo stále pracujeme na SEO optimalizaci, naleznete v našich referencích. V případně zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat.