Webové stránky

Webové stránky

Pro tvorbu webových stránek používáme jeden z nejrozšířenějších CMS systémů. WordPress nám umožňuje vytvářet jak jednoduché blogy, tak komplexní webové stránky pro firmy či orgány veřejné správy. Systém obsahuje jednoduchou administraci, díky které si naši klienti mohou snadno spravovat obsah svých webových stránek bez nutnosti zásahu programátora. K webovým stránkám jsme schopni vytvořit design pro běžné zobrazení v počítači i uživatelská rozhraní pro tablety či chytré telefony.

Vaše webové stránky vytváříme s využitím moderních technologií, ale nezapomínáme ani na kompatibilitu se staršími prohlížeči. Nezbytnou součástí tvorby stránek je základní SEO optimalizace, díky které se vaše stránky brzy začnou zobrazovat ve výsledcích vyhledávačů. Pro pokročilou optimalizaci můžete rovněž využít našich služeb. Příklady vytvořených webových stránek naleznete v sekci reference.

Naše služby zahrnují:

 • Vývoj Magento e-shopu

  Vývoj webových stránek

  Převedení grafického designu do podoby webových stránek, úprava systému a doplnění potřebné funkcionality dle specifikace konkrétního projektu tvoří základ vývoje webových stránek. Součástí tvorby nových stránek je i SEO a optimalizace zobrazení v různých systémech.

 • Magento Design

  WebDesign

  Vytvoření designu uživatelského rozhraní je velmi důležitou součástí vývoje eshopu. Dobrý návrh jednoznačně zvyšuje použitelnost webu, procento vracejících se zákazníků a konverze nákupu. Jsme schopni vytvořit design pro desktopy, tablety i chytré telefony.

 • Rozšíření e-shopu

  Rozšíření stránek

  V rámci našich služeb nabízíme rozšíření existujících webových stránek o nové funkce v podobě pluginů pro WordPress. Jsme schopni do vašich stránek integrovat libovolné existující rozšíření či vytvořit plugin na míru vašim požadavkům.